top of page

16 Mart Per

|

Nilüfer

Portre Mozaikleri

Portre Mozaikleri
Portre Mozaikleri

Saat ve Yer

16 Mar 2023 22:00 – 24 Mar 2023 23:50

Nilüfer, 23 Nisan, Karacaoğlan Cd. No:23, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

El sanatlarını sevenler ve mozaik sanatına meraklı olanlar için harika bir atölye çalışması, portre mozaik yapma workshopları düzenlemek olacaktır. Bu workshoplar, portrelerinizi mozaik sanatı ile birleştirerek güzel bir eser yaratmanızı sağlayacak.

Portre mozaiği workshopları, katılımcılara portre yapımı için gerekli olan malzemeleri sağlar. Bu malzemeler arasında mozaik taşları, yapıştırıcı, kalem, kağıt ve çizim talimatları bulunur. Workshoplar genellikle 1-2 saat sürebilir ve katılımcıların bir portre mozaik eserini tamamlamaları hedeflenir.

Workshoplar sırasında, katılımcılar bir portre çizerler ve daha sonra çizimlerini mozaik taşları kullanarak gerçek bir mozaik eserine dönüştürürler. Katılımcıların yaratıcılıklarını kullanmaları ve kendi kişisel stillerini yansıtmaları teşvik edilir.

Katılımcılar, kendileri veya sevdikleri kişilerin portrelerini mozaik olarak yapabilirler. Bu, katılımcıların mozaik sanatı ile kişiselleştirme ve duygusal bağ kurma fırsatı sağlar.

Portre mozaiği workshopları, birçok farklı tematik alanda yapılabilir. Örneğin, sevdikleri bir kişinin portresini yapmak isteyenler için özel workshoplar düzenlenebilir. Ayrıca, hayvan portreleri, manzara portreleri, popüler kültür portreleri gibi farklı konular da seçilebilir.

Portre mozaiği workshopları ile el becerilerinizi geliştirecek, yaratıcılığınızı kullanmayı sağlayacak, bireysel ya da özel grubunuz ile birlikte keyifli bir etkinlik geçireceksiniz.

Program


 • 1 saat

  Etkinlik Programı


 • 1 saat

  Etkinlik Programı

  HK Mosaic & Art Gallery

Biletler

 • Portre Mozaikleri Etkinliği

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page